Masaż Shantala jest to masaż opracowany dla dzieci upośledzonych w rozwoju - głównie dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Dzieci takie mają niedobór wrażeń czuciowych, które masaż ten stymuluje, jak również wpływa na rozwój fizyczny dziecka. Można go również stosować u dzieci zdrowych. Masaż powinno się stosować aż do przywrócenia sprawności i aktywności fizycznej. Masaż Shantala. Jest masażem dla niemowląt, ale nie tylko; daje pozytywne rezultaty także zastosowany dla dzieci starszych. 

Masaż Shantala

wykorzystuje technikę masażu niemowlęcia znaną w wielu kulturach,  przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Pochodzi z Indii. Efektem masażu jest rozluźnienie mięśni dziecka. Masaż poprawia także relacje dziecka z rodzicem lub opiekunem. Po masażu dzieci są spokojniejsze, śpią lepiej, następuje wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa i przynależności. Dzieciom pomaga to w rozwoju fizycznym, emocjonalnym i intelektualnym. Masaż jest szczególnie korzystny dla dzieci niespokojnych, rozdrażnionych, zanoszących się płaczem oraz dzieci przejawiających zaburzenia jelitowe. Ukojenie znajdą tu też maluchy które źle sypiają.

 


Masaże jakie oferuję: masaż anycellulitowy, masaż bańką chińską, masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, masaż leczniczy, masaż odchudzający, masaż refleksotyczny stóp, masaż relaksacyjny, masaż Shantela, masaż sportowy oraz drenaż limfatyczny. Zobacz też: zabiegi dodatkowe.

01-06-2015 Masaz_Katowice

Gabinet Masażu Katowice

Plac Wolności 3,

Medycyna Naturalna

 

Kwiaty imieninowe od Gabinetu masażu, Katowice

Życzymy wszystkiego najlepszego!

 

Jeśteśmy dla Państwa zdrowia i dobrego samopoczucia już 7 rok.

Dziękujemy za zaufanie.

MEDYCYNA NATURALNA, Gabinet masażu Katowice
Plac Wolności 3 / 2 piętro, tel. 697– 819 – 369

Nawigacja

Informator

Kontakt:

tel. 509-912-685

Gabinet masażu
Katowice
Plac Wolności 3